Kullanıcı Şartları ve Gizlilik

http://www.joomlagorseldersler.com web sitemizde var olan formlardan elde ettiğimiz adresler ve kişisel bilgiler, hiçbir şekilde farklı amaçla kullanılmaz ve üçüncü şahıslara verilmez veya başka firmalarla paylaşılmaz.

 

Kişisel bilgileriniz (ad soyad, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece http://www.joomlagorseldersler.com sitesinden en yüksek derecede fayda sağlamanız amacıyla kullanılır.

 

Ürünün iadesi ile ilgili olarak "Tüketici Haklarını Koruma Kanunu" geçerlidir. Ürün satış aşamasında müşteri talebine göre örnekli şekilde anlatılmakta ve detaylı olarak tanıtılmaktadır. Sitemizde ürünlerimizden internet tabanlı olanların 7 gün 24 saat incelenip kullanılabileceği demo versiyonları açıktır. Satın alma gerçekleştikten sonra müşteriye program kullanımı ile ilgili tüm bilgiler müşteri hizmetleri servisimizce ücretsiz olarak verilir.

 

 

İade Şartları

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tam ve eksiksiz bir şekilde karşılamaya çalıştığımız bu sitede yine de karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz;

√ Satılan ürünün iade işlemlerinin düzgün bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşteri siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeli kargo paketinde yada ambalajında herhangi bir kırılma, bozulma, kutunun açılması, ezilme gibi durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak derhal bize bilgi verilmelidir. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne zarar verildiği iddiası ile yapılan iddaalar kabul edilemez. Bu tür durumlarda ücret iadesi yapılmaz, ürünün yenisi ve/veya ürünü internet üzerinden indirebileceğiniz bir bağlantı adresi gönderilecektir.

Siparişini verdiğiniz ürün/ürünler, tarafınıza ulaştırılmak üzere ortalama 3 iş gününde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine teslim edilir. Kargoya teslim edilen paketlerin adresinize ulaşması (hava, yol, mekanik arıza v.b. sebeplerden dolayı) değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün/Ürünler aksi belirtilmediği sürece alıcı ödemeli şeklinde gönderilmektedir.

Anlaşmalı kargo şirketlerimiz : PTT Kargo

√ Kargo ile gönderilen Eğitim DVD'si ve Portal Üyelik ücretleri iade yapılmaz. Ürünün yenisi ve/veya ürünü internet üzerinden indirebileceğiniz bir bağlantı adresi gönderilecektir. Portal üyeliği hizmetinin ücret iadesi ise mümkün değildir. 

 

√ Ödeme yaptığınızda bu sözleşmesi kabul etmiş sayılırsınız.